2% z dane

Jachting nás baví a našim dlhodobým cieľom je rozvíjať ho a podporiť všetkých, ktorí sa o neho seriózne zaujímajú. Každá snaha nás však niečo stojí. Preto potrebujeme vašu podporu. Venujte nám 2% zo svojich daní a aj vy tak prispejete k napĺňaniu našich cieľov:

  • Organizácia pretekov na Slovensku a pomoc s organizáciou pretekov v zahraničí
  • Tréning a sústredenie nových jachtárov v lodnej triede Micro na VD Kráľová
  • Vzdelávanie a podpora členov klubu

V roku 2019 sa nám aj vďaka Vašim 2% podarilo na Slovensku zorganizovať Majstrovstvá sveta v jachtingu, v lodnej triede Micro. Na Liptovskú maru zavítalo 38 posádok z 8 krajín a podľa hodnotenia svetovej asociácie sme pripravili najlepší šampionát za minimálne posledných päť rokov.

V októbri sme sa už po druhýkrát zúčastnili prestížneho preteku Rolex Middle Sea Race, kde sme boli opäť jedinou slovenskou posádkou.

V roku 2020 plánujeme využiť podporu z Vašich 2% hlavne na:

  • Organizáciu národného sústredenia a preteku “Liptovský kolotoč” na Liptovskej mare. Počas štyroch dní prebehnú tréningy a pohárový pretek, vďaka čomu sa pretekári pripravia na sezónu.
  • Európsky pohár v lodnej triede Micro. Vzhľadom na to, že pôjde o posledný pretek pred Majstrovstvami sveta v Poľsku, očakávame vysokú účasť z celej Európy.
  • Účasť minimálne dvoch klubových posádok na Majstrovstvách sveta LT Micro v Poľsku.

Svoje 2% môžete poukázať na:

Kolotočári, o.z.
Blumentálska 4
81107 Bratislava
IČO: 45793131

Ak neviete ako poukázať svoje dane, neváhajte nás kontaktovať a pomôžeme vám.

Ďakujeme!