Výsledky

Student Regata 2014

2. miesto v kategórii Bavaria 37 (7 lodí)
Naše prvé spoločné preteky. Ukázali sme, že dokážeme fungovať rovnako efektívne na vode aj večer v maríne. Tričká, nálepky, skorozlaté retiazky na krkoch, balóny a plavba pod vlajkou labute – to všetko krásne uviedlo históriu Kolotočárov. Vznikol koncept kolotoča, ktorého palivom je Pelinkovac – pochopí len ten, kto to zažil.

Team Regata 2015

1. miesto (12 lodí)
Náš skipper Peťo vybojoval celkové prvé miesto na lodi Bavaria 42 Match race. V posádke však neboli Kolotočári, čo nás znamenite mrzelo a nechceli sme rovnakú chybu zopakovať.

Student Regata 2015

5. miesto (15 lodí)
Na Student regate nám vyhrať nie je súdené. Asi preto, že viac energie venujeme udrživaniu zábavnej atmosféry, než samotnému jachtingu. V roku 2015 sme na vode privítali nášho maskota – nafukovaciu labuť Lujzu. O večernú zábavu sme sa začali starať s kvalitným ozvučením. Kolotoč sme obohatili o retiazku, vznikol tak skutočný retiazkový kolotoč.

Team Regata 2016

1. miesto (11 lodí)
Tentokrát aj s Kolotočárkou posádkou, obhájené prvé miesto na tejto regate z roku 2015. Nebolo to však jednoduché, o výsledku celého preteku rozhodovala až posledná, šiesta rozplavba. Okrem oficiálnej regaty sme súťažili aj o sud šampanského v samostatnej mini-regate. Víťazstvo nám ušlo doslova pred cieľom, keď sa v poslednej rozjazde podarilo predbehnúť nás po dlhodobom vedení.

Student Regata 2016

5. miesto (13 lodí)
Rovnako ako v roku 2015, ušlo sa nám piate miesto. Večernú zábavu doplnili diskosvetlá, generátor bubliniek a iné kolotočárske efekty. K Lujze sa pripojilo 30 malých plameniakov. Oblečenie Kolotočárov prešlo významným zlepšením – polo tričká červenej farby, brandované šortky a luxusné biele župany s kolotočárskou výšivkou.

Offshore Regata 2016

1. miesto (6 lodí)
Pod vedením Michala Kelemena (neskôr sa stal sám členom klubu) sme traja z nás vybojovali prvé miesto na offshore regate. Viac než 100 míľové etapy prevetrali našu vytrvalosť a schopnosť zapretia sa proti počasiu a litrom rumu. Prioritou bol pretek, až potom zábava.

Team Regata 2017

2. miesto (12 lodí)

Do tretice sa to síce nevydarilo na jednotku, no aj tak nás druhé miesto v náročnej konkurencii skutočne potešilo. Užili sme si skvelé jachtárske podmienky a až nezvyčajne teplé počasie v tomto období.

Student Regata 2017

3. miesto (12 lodí)

Konečne sa nám podarilo prelomiť kliatbu, ktorá nám odoberala pódiové umiestnenia v tejto regate. Tretie celkové miesto nás potešilo najmä kvôli tomu, že Student Regata je pretekom, ktorý nám pomohol vôbec vzniknúť.

Medzinárodné majstrovstvá SR v triede Salona 38 2017

3. miesto (7 lodí)

Záver sezóny 2017 sme oslávili úspešne. Tretie miesto medzi najlepšími posádkami v námornom jachtingu na Slovensku. Tentokrát opäť pod vedením Michala Kelemena, ktorý sa o pár mesiacov neskôr pripojil aj k samotnému klubu.